• Ново
LED Светло Бар Т-Поранешен 42 Инчен 780W Криви Тројно Ред Поплави на самото Место Комбо Зрак Off Road Светла 2pc 4 Инчен 60W Led Pod Светла со Инсталации за Полнење за Камиони АТВ UTV

LED Светло Бар Т-Поранешен 42 Инчен 780W Криви Тројно Ред Поплави на самото Место Комбо Зрак Off Road Светла

DEN 2879.76
Залиха

Износ

【СУПЕР СВЕТЛО】LED лента со тројно ред чипови,доставување 6000k светла кул бело светло, а особено зрак дизајн обезбедува предмети во врска со долги се јасно видливи и возачи имаат супер-широк гледање на видот да се набљудуваат потенцијалните закани. 【КОМБО ЗРАК ДИЗАЈН】Нови дизајнирани научна светлина дистрибуција структура, базирана 170° поплава Led диоди опкружен со двоен ред 30° место диоди, нудејќи совршен фокусирани светлина со голем агол поплава зрак околу acheive и подолг опсег и поширока визија.Таа, исто така обезбедува подобра вертикална дистрибуција на светлината, поголема светлина користење, и намалена разбегуваат, што го прави идеален за off-road светлина или возење светлина. 【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】IP67 водоотпорен стапка, се врши и на водоотпорен, прашина доказ, rustproof, земјотресот доказ и ефикасен систем за ладење, така што ќе може да патуваат безбедно.Алуминиумски легури домување, ефикасна ладење, топлина дисипација, услугата животот на повеќе од 50000 часа. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Универзална Монтажа голема Заграда се вклучени, лесно поставување на било монтажа дупки и дупки со стандардни база месеци,може да се примени на било кој вид на автомобили како што се 9-30 V автомобилската возила, совршен за чамец, камион, трактор, off road, џипот, ги собереш, ЏИП, АТВ, UTV, мотоцикл и тешки машина и сл. 【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】1 x 42" LED Светло Бар,2x 4" инчен led светла за магла,1x Жици се Подигнат Комплет со Switch,Потребно монтажа hardwares и загради,1 Година Гаранција и Пријателски Услуги на Клиентите.Големина : 42 Inch.

Декларирани својства

Најдобри предлози