• Ново
Kanworse Драматични Хокеј Арената Платно Печатење Позадина Ѕид Mural Само Лепило Кора & Стап Позадината на Почетниот Занает Ѕид Decal Ѕид Постер Налепница за Дневна Соба

Kanworse Драматични Хокеј Арената Платно Печатење Позадина Ѕид Mural Само Лепило Кора & Стап Позадината на

DEN 239.76
Залиха

Износ

Ве молиме мерка на вашиот ѕид големина точно пред да го купат. (Без оглед на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така да прилагодите е достапен, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања. Wallpaper ленти, лесно да се соберат.Топло Совети : ве Молиме запомнете да ги користите позадина на мазна, чиста, обична и маснотии-слободни површини.Тие се безбедни, дише, животната средина пријателски, водоотпорен, не мувла и долготрајни.НЕГА Може да се вметнат на речиси секој стан / мазна површина.ГОЛЕМИНА - Ова ѕид mural се сече на 6 парчиња за лесна инсталација, секој во 100"x24", вкупната големина е 100"x144".

Декларирани својства

Најдобри предлози