• Ново
X AUTOHAUX 8мм Гуми Чак Клип Воздух Inflator Компресор Пумпа Адаптер за Поврзување Додатоци Сребрен Тон за Автомобил

X AUTOHAUX 8мм Гуми Чак Клип Воздух Inflator Компресор Пумпа Адаптер за Поврзување Додатоци Сребрен Тон за

DEN 2208.00
Залиха

Износ

Метална конструкција овозможува за сила и издржливост.Одлична тесни печат заклучување на гуми чак со анти-корозија, отпорност на абење, добри перформанси и висока стабилност.Гуми Чак Надворешниот Дијаметар : 13mm / 0.51", Поврзете го Цревото Надворешниот Дијаметар : 8mm / 0.31".Нема дополнителна алатка е потребен, но не може да се поврзани со гума директно, тоа е да се користи само за inflator црево конвертирање, лесен и брз hands-free инфлацијата.Сите метална конструкција гуми чак, преносни гуми inflator чак адаптер, се користи за inflator црево конвертирање.Погоден за велосипед, мотоцикл, автомобил гума пополни.Бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на Воздухот Inflator Адаптер Црево пред ставање ред.Опис : 100% Сосема Нов и не се користи.Палец притиснете за да го заклучите, палецот-притиснете гуми чак, лесен и брз hands-free инфлацијата.Поврзете се на опашката крајот на 8мм inflating главата производ на гумени црева на inflating пумпа, и inflating чак устата може да биде оптоварен.Воздухот Inflator Црево Адаптер погоден за велосипед, мотоцикл, автомобил гума пополни.Спецификација : Боја : Сребро Tone Material : Metal Tire Чак Надворешниот Дијаметар : 13mm / 0.51 Поврзете Цревото Надворешниот Дијаметар : 8mm / 0.31" Големина : 40x30x13mm / 1.57"x1.18"x0.51"(L*W*H) Забелешка : ве Молиме оставете 1-2 mm разликата се должи на рачно мерење.Бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на гуми чак пред ставање ред.Пакет содржи : 1 x Гуми Чак.

Декларирани својства

Најдобри предлози