• Ново
CNGY Безжичен Полнач,Безжичен Полнач за во Автомобил Телефон Заградата Брзо Полнење Безжична Автомобил Полнач во Штекер Планината Стојат Мобилен Телефон Носителот

CNGY Безжичен Полнач,Безжичен Полнач за во Автомобил Телефон Заградата Брзо Полнење Безжична Автомобил Полнач

DEN 1224.00
Залиха

Износ

Компатибилен со мобилни телефони кои поддржуваат безжично полнење.Направени на парична казна квалитетен материјал, отпорност на нечистотија и триење. 8мм уреди со покажувач на далечина, со телефонот случај може исто така автоматски бесплатно, и не влијае на полнење брзина.Се чувствуваат чувствителни switch за скролување, во заградата оружје отвори и менгеме автоматски.Лесно да се инсталира, не се лизга не му наштети на автомобил.Боја : Black Specifications : Предмет тип : Автомобил Безжичен Полнач Боја : Бела, Црна(изборен) влезна моќност : 15 W Излезна моќност : 10 W Текст : 5 V/2 A 9 V-1.67 Пакет тежина : 133g/4.28 унци Пакет големина : 13.5*10*5.5 cm/5.31*3.94*2.17 инчи Пакет листа : 1 * Безжичен полнач.

Декларирани својства

Најдобри предлози