• Ново
POLIWELL 5 Инчен Пескарење Дискови 8-Дупка Кука и Јамка Sandpaper 10 Оценки Вклучуваат 80, 120, 180, 240, 400, 600,800, 1000, 1500, 2000 Жито 50 Пакет + 5 во Чистење Подлога за Случаен Орбитал Сандер

POLIWELL 5 Инчен Пескарење Дискови 8-Дупка Кука и Јамка Sandpaper 10 Оценки Вклучуваат 80, 120, 180, 240, 400,

DEN 479.76
Залиха

Износ

50 парче мулти ронки sandpaper сет : POLIWELL пескарење дискови сет ви обезбедува 10 различни оценки вклучувајќи 80 ронки, 120 ронки, 180 ронки, 240 ронки, 400 ронки, 600 ронки, 800 ронки, 1000 ронки, 1500 ронки, 2000 ронки.Перформанси тешки пескарење дискови 5 инчен направени со супер обложени силициум карбид абразивни на водоотпорен подлога од хартија, обезбедува брз, исклучително долга-трајни остри намали со согласност нула шема.За двете влажни и суви пескарење. 8 дупки за прашина слободни:нашите POLIWELL 5 инчен (125mm) пескарење дискови компатибилен со universal 8 дупки орбитал сандер, како што се ЦРНИОТ+ДЕКЕР, DEWALT, Bosch, Makita, ПОРТЕР-КАБЕЛ, итн.Екстра!Интерфејс подлога : Изградени на меки трајни сунѓер кој им овозможува на сервисерот да го следат контури и се поблиску до рабовите а минимизирање на изгори преку.Широк апликации : Идеален за авто тело и боја продавници, металугрија метал пескарење, машини за дрво, мебел одлуки, изработката, апарати за домаќинство, base, fiberglass, пластика, кожа, камен или било кој друг површината што треба да ја пескарење.

Декларирани својства

Најдобри предлози