• Ново
DAUERHAFT Птица Нога Прстен Носат‑Отпорни, и Издржливи Светлина 100Pcs Безбедно и Безопасно Гулаби Нога Прстен Удобен и Практичен,за Гулаби(Виолетова)

DAUERHAFT Птица Нога Прстен Носат‑Отпорни, и Издржливи Светлина 100Pcs Безбедно и Безопасно Гулаби Нога Прстен

DEN 287.76
Залиха

Износ

Овие нога прстени се изработени од високо квалитетни материјали, безбедно и безопасно, носат‑отпорни, и издржливи.Овие нога прстени се обновливи, лесно да се инсталира и расклопување, лесно да се чисти и лесно да се користи.Материјал на внатрешниот прстен е алуминиумска легура, што е многу лесни и не влијаат на гулаби' активности.Удобен и практичен, светли бои направи овие прстени се лесно да се идентификува.Овие прстени може да се користи за да се идентификуваат сличен изглед на птици и да ги разликуваат гулаби на различни раси.

Декларирани својства

Најдобри предлози