• Ново
48 Мобилен Двојно Двострано Кат Штанд Единица за Складирање со Врвот Од Кантите Боја: Сива

48 Мобилен Двојно Двострано Кат Штанд Единица за Складирање со Врвот Од Кантите Боја: Сива

DEN 1200.00
Залиха

Износ

QFS248-76+QFS400 GY Боја : Сива Карактеристики : -Направен од тешки 14 мерач челик. -Непречено прав грб заврши за заштита за долгорочна употреба.Тип На Производ : -Совет За Отпадоци.Општа Спецификација : -4 casters (2 со сопирачки) и еден лесно се повлече справи.Генерички Димензии : -13 7/8" H x 23 5/8" W x 11 3/4" Д - количина 1 (2 бин чаши по единица). -9 1/2" H x 23 5/8" W x 7 3/4" Д - количина 1 (3 бин чаши по единица). -8 1/8" H x 23 5/8" W x 6 5/8" Д - количина. 1 (4 бин чаши по единица). -6 1/2" H x 23 5/8" W x 5 1/4" Д - количина. 1 (5 бин чаши по единица).Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -48 Инчи.Вкупна Ширина - страна на Страна : -23.675 Инчи.Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -13.875 Инчи.Целокупниот Производ Тежина : -226 Фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози