• Ново
Fujifilm XF 14mm (21mm) F2.8 Р Леќа - Пакет со Joby GorillaPod 3K Комплет Црна, 16GB U3 SDHC Картичка, Чистење, Полнење, Микрофибер Крпа

Fujifilm XF 14mm (21mm) F2.8 Р Леќа - Пакет со Joby GorillaPod 3K Комплет Црна, 16GB U3 SDHC Картичка, Чистење,

DEN 343.20
Залиха

Износ

Fujifilm XF 14mm (21mm) F2.8 Р Леќа - Пред & Задните Леќи на Капи - Леќа Худ - Wrapping Крпа - Fujifilm 1 Година Гаранција - Joby Gorilla Pod 3 K Комплет, Црно - 16 GB U3 SDHC Картичка - Чистење Комплет - Микрофибер Крпа.Светла леќа F2.8. Висок Квалитет на леќа конфигурација : 10 Елементи во 7 групи (2 asph. & 3 Абнормални дисперзија елементи).Фокус опсег : 18cm Бесконечност. 58mm филтер големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози