• Ново
Meffort Inc Neoprene Лаптоп Рамо Briefcase Торба футрола Чанта за 15 15.6 инчен Лаптоп Компјутер - Црно Бел Цвет Пеперутка

Meffort Inc Neoprene Лаптоп Рамо Briefcase Торба футрола Чанта за 15 15.6 инчен Лаптоп Компјутер - Црно Бел

DEN 478.80
Залиха

Износ

Hydrophobic (отпорност на вода) neoprene материјал, w.засилен двојна патент да се обезбеди вашиот уред.Висок квалитет на печатење на двете страни на кесата со лаптоп работ гарда.Мека и издржливи neoprene материјал штити вашите уреди од влијание, одеднаш капка, нула, прашина, нафта и сл.Прилагодливи рамо, рака & врвот рачки на торба ви овозможуваат да го носат вашиот компјутер во удобноста.Топ рачки може да навивам отидат во џебовите.Се вклопува лаптоп големина до 15.6 инчен, Одговара на лаптоп димензија до : 15.2 инчен (385mm) x 11.5 инчен (290mm).Meffort Inc® е свет регистрираната трговска марка.Нашиот производ е уникатен и трендовски и functional They се направени од издржлив neoprene дека е природно абење и оштетување отпорни.Ентериерот е исто така, neoprene, па тоа е нормално нуди ниво на не-нула баласт.На засилен двојна патентите ќе се задржи вашиот уред безбедна и сигурна.Тенок, лесен и пренослив, па тоа ќе се вклопи во вашата торба, ранец, гласник торба, или да ја користите како носи торба со себе.

Декларирани својства

Најдобри предлози