• Ново
Божиќ Face_Mask Перат Здив Заштита Прилагодливи Earloop со Филтер Џеб 5PC (Multicolor А)

Божиќ Face_Mask Перат Здив Заштита Прилагодливи Earloop со Филтер Џеб 5PC (Multicolor А)

DEN 1257.60
Залиха

Износ

[Перат Совршен за велосипедисти, љубители на планинарењето, отворено спорт, забава, фестивали итн.Опис : Овој Божиќ лице заштита покривање е направен од лесен, не-deformable полиестер материјал и со симпатична Дедо Мраз и elk модели, што го прави практичен и модерен.Посебни прилагодливи уво јаже дизајн обезбедува заштита од прашина, сонцето, и респираторниот загадување.Еластичен уво кука е лесно да се носат и нема притисок во ушите.Големината е направена за големината на јавниот лице.Функција : Материјал : Polyester Size : 20 × 12.5 cm / 9 × 4.33"Применливо : Лице Bandana за Adult Occation : Затворен&Outdoor Package Вклучуваат : 5 PC x Божиќ Лице Bandana Прашања Треба Внимание : ве Молиме не го стави во машина за перење заедно со други алишта.Деца помлади од 3 години имаат низок витален капацитет и не е препорачливо да го користите.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Се должи на разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат вистинските бои на објектот.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози