• Ново
YADSHENG Постер Стојат Билборд Стојат Екранот Стојат Постер Стојат Вертикална Кат TK Одбор Вратата Знак Екранот Стојат Продавница Знак Носители (Боја : Црна, Големина : 1

YADSHENG Постер Стојат Билборд Стојат Екранот Стојат Постер Стојат Вертикална Кат TK Одбор Вратата Знак Екранот

DEN 290.40
Залиха

Износ

Овој знак носителот погоден за ресторани, барови, хотели лобисти, музеи и галерии, внатре и надвор.Најдобар Избор : Многу добро се прикаже асистент, погодна за многу прилики, вклучувајќи свадба,презентација,изложби,концерти,Хотел, емисии,реклама и повеќе.Материјал и Примена : Погоден за јавна настани како што се изложби, foyers, прием области, изложбени сали, ресторани, трговски центри, канцеларии, училишта, итн, и во затворени простории и на отворено.Лесен За Инсталација : графика може да се менува месечни, неделни или дневни,погоден за кафулиња, бутици, хотел лобисти или домови, прилагодливи постер застане е user-friendly и ефикасно приказ алатка.Safe : Безбедност агол дизајн согласува да ергономски,стои добро на поголемиот дел од земјата и може да се користи и во затворени простории и на отворено.Знакот рамка за постер tilts и се врти за секој агол на гледање сакате да ја покажете.Дисплеј : исто Така, може да се поврзете банер стојат да се откажам пошироката рекламирање банери да се добие начин визуелен ефект и го зграби внимание на вашите клиенти во сите правци.Широка Употреба : Знак да Застане Компактен, здрав, стабилен,погоден за шоу, семинари, презентации, промоции, конференции, локални саеми, итн,тежина и е за надворешна употреба или за внатрешна употреба.Спецификации : Димензии : 130x45x60cm Material : metal Package Вклучува : 1x Постер Stand Note : 1. Поради прикаже разликите, мало боја разлики може да се случи.2. Поради фактори како што мерење алатки и методи, не може да биде мала грешки во производ димензии.3. На декор елементи не се вклучени во пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози