• Ново
UMIRIKO 2 Пакет за Коса Сушење Крпа Виолетови Цвеќиња Foral Пролет Лето Микрофибер Косата со Крпа Копчето,Сува Коса Шапка, Бања Коса Капа,Косата Обвива за Жени (20231883)

UMIRIKO 2 Пакет за Коса Сушење Крпа Виолетови Цвеќиња Foral Пролет Лето Микрофибер Косата со Крпа Копчето,Сува

DEN 407.76
Залиха

Износ

【Супер Абсорбента Материјал 】UMIRIKO коса крпи се направени од високо квалитетна микрофибер материјал материјал ,исклучително меки и супер абсорбента , брз-сува на вашата коса ,да дише, без мирис. 【Сува Вашата Коса Брзо】Коса сушење крпа може да се суши косата побрзо и зачувајте го вашето време,сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета и помага да се спречи frizz и штета. 【Погоден за Сите Типови на Коса】Без разлика на вашата коса е кадрава или права, сува или масло, обоена во супер-исправен.Косата turbans за влажна коса се задоволат потребите на вашето семејство. 【Флексибилна Употреба】 Ова е мулти-функционални коса сушење капа, која може да се користи за секојдневно сушење коса, нега на коса, за нега на кожата, лицето чистење, јога, работа, спорт и други затворен и активности на отворено. 【Лесно да се Чисти】Машина перат.Не кајгана и температурата на водата не повеќе од 40°.

Декларирани својства

Најдобри предлози