• Ново
10 Парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Прачки, M6 Теренот, Должина 200mm, што се Користи за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки и Повеќе.

10 Парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Прачки, M6 Теренот, Должина 200mm, што се Користи за Сидро Завртки,

DEN 671.76
Залиха

Износ

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, висока температура на еластичност, мала пропустливост.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрева и се формирани.Се користи за : монтажа и затегнување, нарезници во јатчесто овошје или навој дупки.Широко се користи : сидро завртки, стеги, закачалки, U-завртки и повеќе.Прачки на различни должини може да се широко се користи во многу наврати.Се користи за собранието и за прицврстување, зезнав во лешник или навој дупка.

Декларирани својства

Најдобри предлози