• Ново
Newmind 6pcs Постоечкиот Број на Полици Стојат Приказ Патики Колекција Ѕид Монтирани Простор за Заштеда на Рек Декор Складирање Акрилик Чевли Носителот - Транспарентно

Newmind 6pcs Постоечкиот Број на Полици Стојат Приказ Патики Колекција Ѕид Монтирани Простор за Заштеда на

DEN 695.76
Залиха

Износ

- Совршен за да ги прикажете вашите омилени чевли или потпис или колекција baskeball чевли, исто така, добар начин за да ги красат соба.Опис : - Направени од квалитетот акрилик материјал, издржлив и долг живот за да ги користите.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. * Совршен за да ги прикажете вашите омилени чевли или потпис или колекција baskeball чевли, исто така, добар начин за да ги красат соба. - Мазни и тркалезни рабовите нема да го оштети вашиот сакан чевли.Спецификација : - Материјал : Acrylic Size Табела : Големина : Прибл.15 inch Package Вклучува : 6 Парчиња Чевли Racks12 Парчиња Screws12 Парчиња Проширување Tubes Note : 1.* Направени на квалитетот акрилик материјал, издржлив и долг живот за да ги користите. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.

Декларирани својства

- Material:
Acrylic
Size Chart:
Size:
Approx. 20x7.6x4cm/7.87x2.99x1.57inch
Thickness:
0.4cm/0.15inch
Package Includes:
6 Pieces Shoe Racks :
12 Pieces Screws :
12 Pieces Expansion Tubes :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Најдобри предлози