• Ново
SBBS-9449 Сопствен рачно изработени Дамаск Челик Лов Tanto Нож 15 Инчи Бивол Рог се Справи со Raindrop шема Ножот со Кожа обвивка

SBBS-9449 Сопствен рачно изработени Дамаск Челик Лов Tanto Нож 15 Инчи Бивол Рог се Справи со Raindrop шема

DEN 1718.40
Залиха

Износ

Не се стави Нож во Обвивка на продавница за Долго време без масло.Капка дожд шема на Ножот.Сечилото е укината 5 пати почнувајќи од 11 слоеви На 1095 и 15 N20 давајќи приближно 352 Слоеви во оваа прекрасна Шема.се справи изработени од БИВОЛ РОГ.Идеален Повеќенаменски Прибор за јадење Подарок Божиќ, Свадби, Родендени, за Дома Готвачи, Професионални Готвач е, Кулинарски Студентите, и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози