• Ново
ACD 3038CM 8 во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина Сублимација Печатач 2D преносот на Топлината Машина за Капа Кригла Плоча Tshirts

ACD 3038CM 8 во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина Сублимација Печатач 2D преносот на Топлината Машина за Капа

DEN 16679.76
Залиха

Износ

[360° на РОТАЦИЈА] : Нашата притиснете машина со еден замав-далеку и водич железнички дизајн, нуди полн спектар притиснете директно и рамномерно, кој гарантира квалитетот на готовиот трансфери;Овозможува греење на елемент да биде преместена безбедно настрана, намалување на шансите за безбедност од случаен контакт. [МОЌНА ФУНКЦИЈА] : LED дисплеј покажува температура (во Фаренхајтови) и време, можете исто така контрола на времето и температурата прецизно.Температурата Опсег : 0-399℉ Целзиусови степен(0 - 250 Centigrade)); Време Контрола : 0 - 999 секунди. [ГРЕЕЊЕ ПЛОЧА] : умре-фрлија алуминиум-направени греење шапка мерки ; Со не-стап Тефлон-обложена површината, тоа ефикасно спречува жешкото време на топлинска трансфери; пренослив пенење силикон подлога може да издржи највеќе се загрее на 250°C без никакво нарушување. [ПРИТИСОК ПРИЛАГОДЛИВИ] : Оваа маичка топлина притиснете машини со полн опсег притисок -прилагодување knob, може да се прилагоди според дебелина на материјалот; Монтажни пониски платформа, лесно за размена со други елементи. ★ Применуваат Опсег : Tshirts,телефон случаи,капаци,капи,чаши,спорт шишиња,пенкала,чевли,топки,mouse pad,перници,копче за синџири,mirros,запалки,рок фотографии,загатки,торби итн многу предмети.

Декларирани својства

Најдобри предлози