• Ново
Plantronics - Blackwire 3320 - Жичен, Dual-Уво (Стерео) Слушалки со Бум Микрофон - USB-за да го Поврзете Вашиот КОМПЈУТЕР, Mac или Мобилен Телефон - Работи со Тимови (Уверение), Зум и Пове?

Plantronics - Blackwire 3320 - Жичен, Dual-Уво (Стерео) Слушалки со Бум Микрофон - USB-за да го Поврзете Вашиот

DEN 1391.76
Залиха

Износ

Се поврзува со : Едноставно и лесно се поврзува со PC или Mac преку USB-А. Уверение за употреба со Microsoft Тимови и компатибилни со други водечки соработка и глас платформи.Идеален За : Работници кои бараат премиум аудио квалитет, plug-n-игра едноставност, сигурност и вредност.Аудио Перформанси : Јасно, природен и богат аудио со wideband аудио, флексибилен бучава-поништување на микрофон, и подобрен дигитален сигнал за обработка на DSP.Sound Guard : Акустична ограничување за заштита од звуци над 118 велика британија.Удобноста : Поместена headband и мека пена уво перници.Целосно се прилагодува со 180-степен pivoting звучници и флексибилни микрофон бум.Глобалната Гаранција стерео over-the-раководител слушалки.Конектор тип : Мини-телефон.Слушалките е..па, на вашиот шеф.Во текот на целиот ден долго.Зошто да не ги собереш еден што изгледа добро, се чувствува добро и да звучи добро?Изграден за стил со аудио квалитет, удобност и сигурност ние се познати за Blackwire 3300 Серија обезбедува најдобра вредност во својата категорија.Поврзување на вашиот уред брзо и лесно, и да ја однесете со вас каде и да одите.Зголемете ја вашата on-the-повик доверба.

Декларирани својства

Најдобри предлози