• Ново
Куче Третира, Teenie, 96-ct.

Куче Третира, Teenie, 96-ct.

DEN 11417.28
Залиха

Износ

Гумени текстура - лесно да се вари.Непобедлива вкус.Помага контрола tarter и забниот камен, и го намалува лошиот здив. #1 Ветеринар препорачува стоматолошки џвакање.Пакет од 12. Greenies Нане Куче Жито Слободни Стоматолошки Стапче 1 pk 27 оз.

Декларирани својства

Најдобри предлози