• Ново
IBalody Оригиналното Мини РК Битка Резервоарот USB Далечински Управувач Panzer Тенкови 1:32 германски Тигар јас Бедем врти и Одвратна Акција Кога Топ Артилерија Пука Трепка

IBalody Оригиналното Мини РК Битка Резервоарот USB Далечински Управувач Panzer Тенкови 1:32 германски Тигар

DEN 896.64
Залиха

Износ

На РК резервоарот карактеристики зголемување на движење функции, се движат напред и назад, со вртење на лево и десно, да се прави комплетна 360°, ротирачки 330°околу својата бедем.4 G радио технологија, поддршка 20-30 луѓе да играат во исто време.Многу креативни играчки за вашите деца да играат и да се подобри нивниот рацете на способност и имагинација капацитет.Волшебна Атмосфера На : рк борба против тенкови и одвратна ефект со хипер-реалистични осветлување и озвучување кое ќе ве натера да се чувствувате како вистински командант.Реална пушењето функција вечера шасија, Реални суспензија систем.Плус, може да земе учество во возбудлива интерактивни битка.4 GHZ безжична далечински control Remote контрола метод : handle Remote контрола на далечина : 100 meters Remote контрола на далечина : 10-15 meters Number на кандидатите : Повеќе луѓе (дополнителни купување потребно)Способност за развој : прирачник за мозокот, интерес за обука, интерактивни toys Package : 1 * автомобил toy1 * кукла.Враќање на гаранција, стоката оштетени и reshipped.Бренд : i Balody Name : Далечински управувач tank Color : green Function : бедем за ротација, снимање одвратна, повеќе битка режими, безжичен далечински управувач, звучни и светлосни ефекти, снимање со инфрацрвени сигнал, бедем нагоре и надолу 30degrees, силна качување способност, виталност индекс calculation Certification : 3 CSize : 23*8cm Product бруто тежина : 2kg Category : Висок симулација на автомобил model Toy материјал : plastic Product материјал : ABS пластика, електронски components Signal : 2.Лесно да се работи, безжичен далечински управувач, погоден за децата да си играат.Користење 2.1 * играчка gun1* далечински control1* батеријата pack1* USB полнење cable We сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите, ако постои логистички проблем или квалитетот на производот проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние сме подготвени да преговараат и да ви даде најдобри шопинг искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози