• Ново
6 Компјутери 55-Четвртиот Складирање Кутија и 6 Компјутери 34 Четвртиот Складирање Кутија

6 Компјутери 55-Четвртиот Складирање Кутија и 6 Компјутери 34 Четвртиот Складирање Кутија

DEN 7655.52
Залиха

Износ

55-Четвртиот Димензии 23.6 x 12.3 x 16.9 инчи, 34 Четвртиот Димензии 27.3 x 16 x 6.7 инчи.Видете, преку пластични го прави лесно да се идентификуваат сад содржината од надвор.Пластовидно да се задржи сето заедно.Вграден-во носат рачки за лесно носење.Вклучува snap заклучување капаци, да ги задржи вашите лични предмети прашина и штета-слободни.Брендот од страна на животна Приказна.

Декларирани својства

Најдобри предлози