• Ново
Primal Третира Замрзнување-Сушени Турција црниот Дроб Munchies 12oz (6 x 2oz)

Primal Третира Замрзнување-Сушени Турција црниот Дроб Munchies 12oz (6 x 2oz)

DEN 588.00
Залиха

Износ

Шест пакети со 2 мл на третира секоја од нив.Направени со користење на човековите-одделение USDA-одобрени месо.Месо, живина, и игра покрена без антибиотици или додаваат хормони.Ниска температура, бавно готвење техники принос висока густина на полица-стабилен производ.Без конзерванси, глутен, или жито.Создадени за домашни миленици со цел за обезбедување на здрави, човековите-одделение закуски не содржат конзерванси, глутен или зрна, Primal Третира Замрзнување-Сушени Турција црниот Дроб Munchies се произведени со користење на USDA месо, живина и дивеч израснат во сад, Нов Зеланд, без антибиотици или додаваат хормони.Произведена со помош на ниска температура, бавно готвење техники, давајќи висока густина на исхрана во една полица-стабилна снек производ.Овие закани се единствен извор на протеини и понуди здрав избор за сите домашни миленици, особено оние со алергии на храна.Ние препорачуваме употреба како ужинка алтернатива, како и за обуки и послушност награди.

Декларирани својства

Најдобри предлози