• Ново
LED Flex Неонски Subs Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 37W x 20H x 1D

LED Flex Неонски Subs Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 37W

DEN 705.60
Залиха

Износ

За внатрешна употреба.Карактеристики Материјал - Лесни, издржливи и долготрајни Ефект - Ултра сјајна LED Flex Неонски е видлив преку 500 метри и е во директна сончева светлина Ефективни - Минимална енергија употреба (~8x помалку од традиционалните неонски знаци) Еколошки - ""Зелени"" алтернатива на другите видови на осветлување Флексибилност - Лесен за инсталирање, се прикаже и да се преселат околу вашата продавница Безбедност - Кул на допир и безбедно да се справи со Specifications Operating напон - 110 VAC100,000 часа на работа на време (10+ години!) 10 вати енергија consumption Note ве Молиме овозможи 3 - 4 дена за производство.Лесни ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски Знак совршен за рекламирање или промоција на вашиот бизнис на јавноста, зголемување на прошетка во продажба веднаш со овој долготраен и сигурен екранот знак.100% ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски ултра-светли технологија ви дава повеќе од светлината, додека со користење на помалку енергија; ќе трае повеќе од 10 години, со правилно користење.Пријавете се монтира на акрилик јасна поддршка и доаѓа со адаптер, далечински контролер со on/off прекинувач овој знак не го користи застарена неонски осветлување; нуди дарежливи и живописни бои, нема темни дамки едноставно да се откажам за да се прикаже со вклучени виси синџир; внатрешна употреба.Нашата компанија вредности на односите со клиентите и ние ќе престане да на ништо да бидете сигурни дека секој еден е задоволен.

Декларирани својства

Најдобри предлози