• Ново
Еверест/Durastar - EVJR5 Жица Сад, 1/2 x 1/2 Мрежа, 1/2 Капка - Целосен Пад на Портата, 20W x 32L x21.5H

Еверест/Durastar - EVJR5 Жица Сад, 1/2 x 1/2 Мрежа, 1/2 Капка - Целосен Пад на Портата, 20W x 32L x21.5H

DEN 5107.20
Залиха

Износ

Површински Третман : Електро-Цинк Позлата.Капацитет : 1100. Внатрешни Димензии : 18"W x 30"L x 16"Х. Земја на потекло : Кина.Durastar EVJR5 Жица Сад, 1/2" x 1/2" Мрежа, 1/2 Капка - Целосен Пад на Портата.Оваа помлад сад нуди чисти начинот на складирање кој овозможува брз визуелен преглед инспекција.Тоа е портата механизам за заклучување за да избегнете несакана отворање на садот и на канал база understructure се додава за дополнителна сила.Тие може да бидат поставени три висока кога целосно натоварен да се спаси магацински простор и намалување на трошоците за превозот.Помлад сад е помала мрежа модел е идеален за одржување на мали предмети безбедно.

Декларирани својства

Најдобри предлози