• Ново
F Fityle 5Pcs Преносни Ѓердан Easel Накит Организатор Прикажува Стојат Ѓердан Решетката за

F Fityle 5Pcs Преносни Ѓердан Easel Накит Организатор Прикажува Стојат Ѓердан Решетката за

DEN 628.80
Залиха

Износ

* Стабилен, лесен за употреба, 100% сосема нов. * Елегантно се прикаже ѓердани, привезоци, совршена за домашни накит организација или продавница за накит екранот. * Покриени со лен, го спречува вашиот ѓердани од гребнатини. * Беж лен, едноставен, елегантен. * Направени од премиум лен и дрво, високо квалитетни, трајни.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Елегантно се прикаже ѓердани, привезоци, совршена за домашни накит организација или продавница за накит екранот Покриени со лен, го спречува вашиот ѓердани од гребнатини - Беж лен, едноставен, елегантен - Направени од премиум лен и дрво, со висок квалитет, издржлив - Стабилен, лесен за употреба, 100% сосема new Specification : - Големина на : - едно(W*H) : Прибл.235*390mm/9.25*15.35 инчен - б(W*H) : Прибл.205*340mm/8.07*13.39 инчен - в(W*H) : Прибл.175*290mm/6.89*11.42 инчен - d(W*H) : Прибл.145*250mm/5.71*9.84 инчен - e(W*H) : Прибл.115*200mm/4.53*7.87 инчен - Материјал : Лен, дрво - Боја : Beige Package Вклучува : 5 Парче Ѓердан Екранот Стојат.

Декларирани својства

Најдобри предлози