• Ново
10cm 40pin Скокач Жици Breadboard Скокач Жици Dupont Жица 40 Pin 5Pcs Машки да се Женски,за Breadboard,за Брзо Коло Тест

10cm 40pin Скокач Жици Breadboard Скокач Жици Dupont Жица 40 Pin 5Pcs Машки да се Женски,за Breadboard,за Брзо

DEN 1768.80
Залиха

Износ

Пренослив дизајн, лесно и безбедно да се користи.Лента кабли можат да бидат поделени во еден корен како вашето барање.Висок квалитет и се во добра работна состојба.Одличен избор за изградба или поправка.Се користи за breadboards.Преку pin поврзување, без заварување, погодни за брзо коло тест.Лента кабли може да се separatedinto еден корен како вашето барање.Пренослив дизајн, лесно и безбедно да се користи.Висок квалитет и во goodworking состојба.Throughthe pin поврзување, без заварување, погодни за брзо коло тест.Одличен избор forconstruction или поправка.Се користи за breadboards.Карактеристики : Материјал : Бакарни Жици Должина : 11.5 cm / 4.53 инчен Боја : Како на сликата покаже Пакет се Вклучени : 5pcs x 40pin Машки да Female Jumper Жици Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm errordue за рачно мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се calibratedsame, објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку.

Декларирани својства

Најдобри предлози