• Ново
eFashion Целосна Домување Школка Случај За PS3 SONY PlayStation 3 Безжичен Контролер Црна

eFashion Целосна Домување Школка Случај За PS3 SONY PlayStation 3 Безжичен Контролер Црна

DEN 1149.60
Залиха

Износ

Сите копчиња се вклучени.Лесно да се инсталира, собранието во само неколку минути, работат иста како на оригиналните школка.Совршено одговара на Вашите Скапоцени PS3 Играчка Подлога Безжичен Контролер.Можете да DIY свој безжичен контролер.Боја : црна.Сите копчиња се вклучени тежок случај направени со Висок Квалитет на Материјалите ќе застане за да го оштети им Даде на вашиот контролер многу Понови и Посветла изглед со нова случај Лесно да го инсталирате, собранието во само неколку минути, работат иста како на оригиналните школка Совршено да се вклопи во Вашите Скапоцени PS3 Играчка Подлога Безжичен Контролер го Замени вашиот оштетен или неисправни Play station 3 Безжичен Контролер оригинални обвивка, го прави да изгледа новиот цело време Можете да DIY свој безжичен контролер.

Декларирани својства

Најдобри предлози