• Ново
Zhangl Мини Автомобили Отскокнување Автомобил 2.4 GHz РК Автомобил со Флексибилни Тркала Ротација LED Светло Далечински Управувач Робот Автомобил Играчки Момче Девојка ?

Zhangl Мини Автомобили Отскокнување Автомобил 2.4 GHz РК Автомобил со Флексибилни Тркала Ротација LED Светло

DEN 1240.80
Залиха

Износ

- Високо квалитетен материјал, повеќе атрактивни, ПРЕДВОДЕНА ноќ светла. - Со флексибилни гуми, може да се extented и повече слободно, Со shockproof функција, без простор за ограничувања. - Може да се направи брзо вртење и ротирачки активности, кои ќе ви донесе повеќе возбуда. - Уникатен дизајн, кул изглед, Лесно да се контролира. - Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за да помогне да се реши проблемот.Производ description Colour : Бела,Red Type : РК Cars Functions : Напред/назад,Трик,Свртете лево/десно,Со light Material : Електронски Компоненти,Plastic Product големина (L x W x H) : 19.5 x 11 x 12 cm Age : Над 10 години old Remote Контрола : 2.4 GHz Безжична Далечински Control Detailed Контрола на Далечина : 20m Package тежина : 0.5532 kg Frequency : 2.4 GCharging начин : USB charge Charging време : 50mins Control растојание : 20m Car батерија : 3.7 V 250m Ah lipo battery Transmitter батерија : 2 x AAA батерија ( не се вклучени )Пакет Содржина : 1 x Отскокнување Автомобил, 1 x Предавателот, 1 x USB Кабел, 2 x Accessary.

Декларирани својства

Најдобри предлози