• Ново
Pela: Телефон Случај за iPhone 13 Про Max - Еко-Пријателски Направена од Растенија (Класичен Зелена)

Pela: Телефон Случај за iPhone 13 Про Max - Еко-Пријателски Направена од Растенија (Класичен Зелена)

DEN 958.80
Залиха

Износ

PELA 360 - КРУЖНИ ЕКОНОМИЈА : Pela случаи се направени од лен растенија.Кога не ти требаат вашиот случај може да ги испратите назад кон нас и ние ќе се претвори во нова Pela производ или да ја претвори во ѓубриво.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ТЕЛЕФОН И НА ПЛАНЕТАТА : Вашиот Pela Телефон Случај обезбедува неверојатна заштита од паѓање и гребење, како лен создава природна шок апсорпција.Заштита на вашиот телефон, зачувување на планетата!.ОТПАД-СЛОБОДНА ПАКУВАЊЕ : Исто како вас, во Pela ние работиме за да се создаде отпад слободни иднина.Тоа е причината зошто ние го користиме еко-пријателски рециклираната хартија и апсолутно никаква пластика за нашите пакувања.ЕЛЕГАНТНИ & СВЕТЛО ДИЗАЈН : ќе Ви се допаднат мека и природни зафат текстура на овој случај.Тоа е, исто така, флексибилни без додавање на било какви дополнителни дел на вашиот телефон.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : се Смени твојот ум?Ние се добие тоа, ќе го направиме тоа премногу.Тоа е причината зошто ние го нудиме гаранција за враќање или замена ако не сте задоволни со вашиот избор.

Декларирани својства

Најдобри предлози