• Ново
Индустриски Ѕид Sconces, Метал Месинг Ѕид Sconces Сет од 2, Злато Прилагодливи Замав Рака Ѕид Светилка со Антички Месинг Заврши, Гроздобер Затворен Ѕид Светлина Тела за Суе

Индустриски Ѕид Sconces, Метал Месинг Ѕид Sconces Сет од 2, Злато Прилагодливи Замав Рака Ѕид Светилка со Антички

DEN 455.76
Залиха

Износ

◆Европски стил домот и великодушни ентериерно уредување, антички карактеристики и индустриски дизајн, додадете еден допир на боја во вашиот дом и ќе го подобрат вашиот дом осветлување на животната средина и квалитетот на живот.Детални моќ слој enhanced вода-доказ функција да се направи тоа, анти- ' рѓа.Сите делови се мазни обоен, не е лесно да ' рѓа или избледи, лесни за чистење, силна и безбедна, сјајна, водоотпорен, и без мирис.

Декларирани својства

Најдобри предлози