• Ново
Нов Лаптоп Внатрешни Супер Мулти DVD Писател Модел GUE1N, Двоен Слој 8X DVD+-RW DVDR DVD-RAM меморија 24X CD-RW М-Cd Режач, Послужавник-Вчитување 9mm Ултра Тенок Оптички Диск

Нов Лаптоп Внатрешни Супер Мулти DVD Писател Модел GUE1N, Двоен Слој 8X DVD+-RW DVDR DVD-RAM меморија 24X CD-RW

DEN 527.76
Залиха

Износ

8 X DVD±R Пишување Брзина.Молчи Игра CD-R/RW, DVD-R/RW/+R/+RW/ +/-R DL Диск Читаат и Пишуваат Компатибилни, М-ДИСК/+R SL Читаат и Пишуваат Фиока Вид Прирачник за Товарење / Електрични Ослободување Max.CD-R/RW, DVD-R/RW/+R/+RW/ +/-R DL Диск Читаат и Пишуваат Компатибилни, М-ДИСК/+R SL Читаат и Пишуваат, Фиока Вид Прирачник за Товарење / Електрични Ослободување.Поддржува Windows XP/2003/Vista/7/8.5 GB), CD-R/RW Формат на Податоци : ЦД : CD-DA, CD-ROM, ЛЕД-CD, CD-ROM XA, ПОДОБРЕНА, CD, CD-ЕКСТРА/CD+, Фото-CD, ВИДЕО-ЦД, ЦД-ТЕКСТ, CD-G, Мулти-Сесија DVD : DVD-RAM-от, DVD-ROM-от, DVD-VIDEO, Мулти-Сесија (Читај/пишувај), Мулти-Граница (Читај/пишувај) Интерфејс : SATA Просек Пристап Време : CD : 190 ms (Случаен) DVD : 190 ms (Случаен) Боја : Црна Димензии (Wx Dx H) : 128.Поддржува Plug and play, лесен за употреба.Не содржи метал монтажа заградата.Не вклучува лента кабел.Таа поддржува лаптоп и сите-во-едно десктоп со 9mm оптички залив.Ќе ви овозможи да се види филмови, слушате музика, да create backup диск, инсталирајте софтвер или горат музика диск.Тоа не е мало производот, така што нема да има оригинални мало пакување или додатоци како софтвер, прирачник за корисникот, возачот диск, или поврзување на кабел. 8 X DVD±R Пишување Брзина Спецификации Mfr Дел Број : GUE1 N се Вози Тип : Внатрешни Тенок DVD Писател Пишува : DVD+R/-R : 8 X DVD+RW/-RW : 8 X/6 X DVD+R DL/-R DL : 6 X DVD-RAM меморија : 5 X CD-R : 24 X CD-RW : 24 X Гласи : DVD+R/-R : 8 X DVD+RW/-RW : 8 X DVD+R DL/-R DL : 8 X DVD-ROM-от SL : 8 X DVD-ROM-от DL : 8 X DVD-RAM меморија : 5 X CD-ROM : 24 X CD-R : 24 X CD-RW : 24 X Поддржани Диск Формат : Диск Тип : Гласи : СОВЛАДА ДИСК, CD-R, CD-RW,DVD-ROM, DVD+R 4.Околу 10 Дена да НИ Континентална адреса преку USPS по превозот.Не содржи оригинални faceplate, ова faceplate е рамен, може да се отстрани оригиналниот диск е faceplate на овој диск.

Декларирани својства

Најдобри предлози