• Ново
Секси Цвет Папокот Тетоважа Налепници 12 Листови Долго Стомак Стомакот, Половината Назад Водоотпорен Привремени Тетоважи за Жени, Девојки Лажни Тело, Тетоважи

Секси Цвет Папокот Тетоважа Налепници 12 Листови Долго Стомак Стомакот, Половината Назад Водоотпорен Привремени

DEN 215.76
Залиха

Износ

Долго пеперутка цвет секси уметност привремени тетоважи се идеални за украсување на жената папокот, стомакот, половината и телото назад, па можете да уживате во бикини партија забава и да покаже исклучите вашиот секси тело совршено.Лесно да се примени и отстранете : Долго секси цвет стомак привремени тетоважи имаат јасни обрасци, се водоотпорни и ќе трае со денови.Цврсто ги врати на моделот со влажна крпа или сунѓер за 10 до 20 секунди.Не траат предолго во туш, премногу висока температура ќе влијае на стабилноста на тетоважата.Отстрани филмот површина.Пакет : 12 листови тетоважа налепници.Цврсто ги врати на моделот со влажна крпа или сунѓер за 10 до 20 секунди.Отсечени на дизајн ви се допаѓа со ножици.Секси долго стомак налепници доаѓаат во различни стилови со реални модели, може да се користи одделно, и лесно може да се применува на кожа, безбедно и забавно, за украсување на кожата на телото, за жени девојка телото уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози