• Ново
Ултра-Тенок Случај за 5.7 Inch Huawei Чест 9 Лајт Храна Суши

Ултра-Тенок Случај за 5.7 Inch Huawei Чест 9 Лајт Храна Суши

DEN 639.60
Залиха

Износ

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.Ултра-тенок и транспарентен Суши случај од нашата Maison Храна колекција за Huawei Чест 9 Лајт (5.7 инчи).Мека, многу тенки и лесни случај со нула отпорни на Суши дизајн.Оригинален дизајн случај направени во Франција да го заштитите вашиот Huawei Чест 9 Лајт (5.7 инчи).

Декларирани својства

Најдобри предлози