• Ново
ZISUN Симпатична Животно Картичка Клип Забелешка Носителот, на Цртан филм Мачка, Куче и нилски коњ Форма Фото Мемо Место Број Носителот Стојат Десктоп Украс Биро Орке

ZISUN Симпатична Животно Картичка Клип Забелешка Носителот, на Цртан филм Мачка, Куче и нилски коњ Форма Фото

DEN 928.80
Залиха

Износ

МАТЕРИЈАЛ - Направен од висок квалитет на винил и убава форма, добра како tabletop украси.ДИЗАЈН - Дизајнирани со симпатична мачка, куче и нилски коњ, тоа би можеле да работат како меморандум, тоа не е само како добра декорација но исто така лесно да ве потсетам.ГОЛЕМИНА - 6.8x4.5x4.5cm / 6.8x5.3x5.4cm / 6.8x5.3x5.4cm, симпатична порака клип белешки носителот на седиште може да биде ставен во вашата канцеларија маса и тоа само окупирана мала област, може да се стави на маса, како декорација.АПЛИКАЦИЈА - како Тоа би можело да се пријавите за држачот или мени детали стеги да се одржи на кодови, фото, имајте на ум, хартија, име картичка, итн.Одлична за забава, свадба, Божиќ активности, и било тема партии.ПОДАРОК - Таа може да биде совршен подарок за мајка, љубовници, и други пријатели на Свадба, Годишнина, Божиќ, дипломирањето, и повеќе други фестивали.Тип на производ : Картичка Clip Material : Vinyl Size : 6.8*4.5*4.5 cm/6.8*5.3*5.4 cm/6.8*5.3*5.4 cm Color : како shown Package содржи : 1 pc Картичка Клип.

Декларирани својства

Најдобри предлози