• Ново
10 Eunicell AG3 / LR41 / 192 Копчето Мобилен 1.5 V Батерија Долг рок на траење 0% Жива (Истекува на Датумот Означен)

10 Eunicell AG3 / LR41 / 192 Копчето Мобилен 1.5 V Батерија Долг рок на траење 0% Жива (Истекува на Датумот

DEN 68.64
Залиха

Износ

Тоа го заменува AG3, G3, LR41, 192 оценет 1.5 V алкална тип на батерија. 0% жива.Истекот датум код ММ-YYYY се покажа на задната страна на картичката.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за уреди кои користат 1.55 V сребрени оксид тип на батерија.Answer : ___________________________ Note : Сите наведени батеријата модел броеви се меѓународните крстот референтен модел броеви на иста батерија, но само еден или повеќе од овие модел броеви може да биде прикажана на пакетот.Запечатени блистер пакување од 10 нови Eunicell 1.5 V Алкална AG3 / LR41 / 192 види монета мобилен батерии.Овие фабрика свежи, квалитетни, батерии се одлични за ласерски совети, LED светлосни стапчиња, камери, играчки, игри, talking книги, калкулатори, часовници, рачни часовници, Хит Клип играчи, запалки, вежба машини, итн.Истекот датум код ММ-YYYY се покажа на задната страна на картичката.Answer : ___________________________ Note : Забелешка : Не се погодни за уреди кои користат 1.55 V сребрени оксид тип на батерија.

Декларирани својства

Најдобри предлози