• Ново
PT Спојка 6036300030DS Алуминиум Камери и Жлебот Црево Фитинг, Спојка, од не 'Рѓосувачки Челик 300(HBS) Cam Оружје, 3 Спојка x Женски Права Цевка Нишка

PT Спојка 6036300030DS Алуминиум Камери и Жлебот Црево Фитинг, Спојка, од не 'Рѓосувачки Челик 300(HBS) Cam

DEN 1200.00
Залиха

Износ

Црево фитинзи се поврзете, контрола, промена на насоката на, и да го прекине протокот во цевки и црева системи.Црево фитинзи, имаат различни видови на приклучоци, вклучувајќи навој, бодликава, притисни-за-поврзете го, исушете го исклучите, и другите, вклучувајќи ги и оние врз основа на меѓународно прифатените карактеристики.Нерѓосувачки челик 300 cam оружје обезбеди сила и се спротивстави на корозија и служи како механизам преку кој спојка не се заклучи на своето адаптер ритам.Спојка за поврзување женски нишка на cam и ритам-стил монтирање.Црево фитинзи се користат во системи како компресори за воздух, автоматско производство операции, авиони контроли, и гуми за инсталација во индустрии вклучувајќи ги земјоделството, рударството, патишта, firefighting, и воздухопловството.

Декларирани својства

Најдобри предлози