• Ново
Мотор LED Магла Светлина 2 парчиња 10W ЛЕР Висока Моќност Работа Light Off Road Возење Светлина Мотоцикл Магла Светилка Место Светло Дење Работи Светла

Мотор LED Магла Светлина 2 парчиња 10W ЛЕР Висока Моќност Работа Light Off Road Возење Светлина Мотоцикл Магла

DEN 765.36
Залиха

Износ

[Супер Светло] 10 W LED чипови обезбедување на висока осветленост, помек светлина за да се спречи сјајот, корист Компатибилни со вашиот поглед.Висок карактеристичен и сигурен per Compatible withmance, сигурен за користење.Пакет се Вклучени : 2 x 10 W LED Работа Светлина со Wires2 x Долго Screws2 x Краток Screws2 x Поддршка Brackets4 x Завртка Nuts Note : 1. [Квалитетен Материјал] Мотоцикл Светлата се изработени од високо квалитетни алуминиумски легури, издржливи во употреба и отпорен на корозија. [Добра Per Compatible withmance] Одлични Перформанси од водоотпорен, и тоа е, исто така, dustproof, и shakeproof, така што тоа може да се работи ефикасно во магла или врнежлив ден премногу. Благодарение на широк спектар на својата напон, односно 1280 V DC, оваа работа светлина, исто така може да се инсталира на многу различни видови на автомобили, како што се ЏИП, off road возило, спасување, багер големи камиони, ycle, брод, и др.Конвексните леќа дизајн го прави светилка имаат повеќе валидна возвишеното растојание за да водич вашиот пат.Што ви се двоумејќи се Компатибилни со?Карактеристики : Материјал : Притисок на Алуминиум Школка + Алуминиумски Alloy Beam Тип : Место Светло 30 Степен, Потоп Светлината 60 Degree LED светла Боја : White Voltage : 1280 V DCCurrent : 2.

Декларирани својства

Најдобри предлози