• Ново
SALUTUY Гром Arrester, Безбедносна Камера Моќ за Заштеда на Енергија за Монтажа Прирабница - RJ45 за Стабилизатор - LAN

SALUTUY Гром Arrester, Безбедносна Камера Моќ за Заштеда на Енергија за Монтажа Прирабница - RJ45 за Стабилизатор

DEN 290.16
Залиха

Износ

Ниска вметнување на косата : одлично пренос перформанси.Заштеда на енергија, заштита на животната средина, управување со структура за лесна инсталација.Поле на Примена : видео сигнал молња заштитник е главно се применуваат во пренапонска заштита за кабелски телевизиски пренос систем, видео надзор видео мониторинг систем на опрема (како што е хард диск рекордер, матрица, оптички transceiver, камера) на коаксијален кабел за пренос линија.Усвојување на мулти-ниво на заштита : ниска остаток на напон, добра заштита ефект.Заштеда на енергија : заштита на животната средина, управување со структура за лесна инсталација.Големи преку-сегашен капацитет, долг животен век.Вграден-во брзо полупроводнички законот за заштита на уред : nanosecond одговор брзина.Усвојување на мулти-ниво на заштита, ниска остаток на напон, добра заштита ефект.

Декларирани својства

Најдобри предлози