• Ново
Uxcell a13042200ux0064 3 Метри за 9.8 ft К Тип Thermocouple Сензор Сонда -30 да 400C

Uxcell a13042200ux0064 3 Метри за 9.8 ft К Тип Thermocouple Сензор Сонда -30 да 400C

DEN 143.76
Залиха

Износ

Име на производ : Thermocouple Сонда;Погоден за : Мерење на Температурата на Воздухот.Тип : Тип K;Connector Type : OSTW-К-М Мерка Предмет : -30°C-400 °C;Материјал : Електронски Делови Должина : 3 Метри / 9.8ft.Net Тежина : 25g;Пакет Содржина : 1 x Thermocouple Сонда.Посебно дизајниран за дигитален термометар, тука не е вклучена.Обично се погодни за гас или температурата на воздухот се мери, НЕ се погодни за течни мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози