• Ново
5inch LED Парчиња + 40inch led Светло бар

5inch LED Парчиња + 40inch led Светло бар

DEN 1332.00
Залиха

Износ

СВЕТЛИНАТА - Со висок квалитет кри чипови, 5 инчен возење светлина го осветлува 9000 lumens (2 парчиња) за јасна видливост.Тоа нема да имаат проблем осветлување до далеку по патот, како и обезбедување на abandunt светлина врз страни на вашето возило, кои се многу подобри безбедноста на ноќно возење.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ - се Каже збогум на влага и нејасна ситуација со IP68 водоотпорен стапка, 5inch круг LED светло парчиња се изгради со трајни Умре-фрлија алуминиум домување и трајни PC леќа за да се направи повеќе сила и издржливост, тоа може да се користи во било екстремни временски услови.ТОПЛИНА DISSPATION - Со цел да се добие најдобар топлина дисипација, LED светло парчиња усвои алуминиум остри multilayer фан на дизајнот да се зголеми површината области за прахосвам топлина, побрзо и поефикасно, совршено го продолжи својот животен век во текот 50,000 часот.АПЛИКАЦИЈА - Најновите стилски изглед.Без разлика дали тоа е off road, моќ спорт (UTV АТВ RZR), општо автомобилската, рударството, земјоделството (Приколка, Мотокар, Багер, Dozer, Трактор), или пожар и спасување, Круг Работа Светла се совршени за било која апликација која бара сигурна и ефикасно осветлување.УНИВЕРЗАЛНА FITMENT - 2 ПАРЧИЊА Круг LED светло бар совршено се вклопуваат за повеќето возила и уреди, како што се камиони, off road, ЏИП, АТВ, UTV, брод, мотоцикли, градежна опрема.Тие можат да може да се користи како градина осветлување, направете резервна копија на работа светла за кампување и лов.Ние обезбедуваме 12 Месеци 100% осигурување на квалитет и 24-Часа без мака по-после услугата. 5inch LED Парчиња + 40inch led светло бар.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ
  • Ново

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ

DEN 1015.20

Чанта Виси Организатор е направен на сигурно, и издржливи неплетени ткаенини за долг животен век.Чанта �