• Ново
Таблета Кутија -Кафе Тераса во текот на Ноќта Дизајн - Метал, 2-Оддел

Таблета Кутија -Кафе Тераса во текот на Ноќта Дизајн - Метал, 2-Оддел

DEN 287.76
Залиха

Износ

Ликовната уметност слика на 2-оддел таблета кутија!Кафе Тераса во текот на Ноќта.Внатре капак е огледува.Секој оддел мерки околу 1 7/8" x 1 1/4" x 1/4".Севкупните димензии на шарки таблета кутија 2 1/4" x 1 1/2" x 5/8".Цената е за 1 таблета кутија.Функција со стил.Ова два-оддел таблета кутија има славниот Кафе Тераса во текот на Ноќта" слика со Vincent Van Gogh на капакот.Внатрешноста капакот се одразува и секој оддел мерки околу 1 7/8" x 1 1/4" x 1/4".Севкупните димензии на шарки таблета кутија 2 1/4" x 1 1/2" x 5/8".Совршен за чанта или briefcase или џеб.Цената е за 1 таблета кутија, слика покажува таа се отвори и затворен.

Декларирани својства

Најдобри предлози