• Ново
huanyudaeroy М2.5 Тема 1mm Игла Дијаметар Dial Индикатор Точка на Контакт 40mm Должина Мерење & Мерни Алатки

huanyudaeroy М2.5 Тема 1mm Игла Дијаметар Dial Индикатор Точка на Контакт 40mm Должина Мерење & Мерни Алатки

DEN 64.80
Залиха

Износ

Контакт точка за употреба со повеќето серија dial тест индикатори.Челик контакт точка за носење и магнетно-отпор.Одговара за Dial индикатор dial дебелина мерач на длабочина мерач итн меѓусебно алатка.Погоден за љубопитство дното на каналите или дупка. 100% сосема нов и висок квалитет. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Контакт точка за употреба со повеќето серија dial тест индикатори.Челик контакт точка за носење и магнетно-отпор.Одговара за Dial индикатор dial дебелина мерач на длабочина мерач итн меѓусебно алатка.Погоден за љубопитство дното на каналите или дупка.Спецификација : Материјал : Челик Тема : М2.5 Игла Дијаметар : 1mm Должина : 40mm Боја : Сребро Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 x Dial Тест за Индикатор Точка на Контакт.

Декларирани својства

Material:
Steel
Thread:
M2.5
Needle Diameter:
1mm
Length:
40mm
Color:
Silver
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 0-1mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes:
1 x Dial Test Indicator Contact Point :

Најдобри предлози