• Ново
X-DREE 19-инчи Долго 19mm Ширина Автоматско Ресетирање Вежба Притиснете Quill Feed Врати Серпентина Пролет Сива (5dc454d6-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)

X-DREE 19-инчи Долго 19mm Ширина Автоматско Ресетирање Вежба Притиснете Quill Feed Врати Серпентина Пролет

DEN 263.76
Залиха

Износ

Име на производ : Вежба Притиснете Пролет; Пакет Содржина : 1 x Вежба Притиснете Пролет.Материјал : Метал; Главна Боја : Сива.Тежина : 186g.Вкупна Должина : 19" (f1ee9efa-a221-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e.Вкупната Големина : 65 x 19mm/2.6" x 0.7"(D*T) (Tamaño вкупно : 65 x 19 мм / 2.6' 'x 0.7' '(D * T).e50720200827cc72 X-DREE 19-инчи Долго 19mm Ширина Автоматско Ресетирање Вежба Притиснете Quill Feed Врати Серпентина Пролет Сива (5dc454d6-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)На вежба притиснете quill врати пролет е добра замена за многу постојните quill пролет на вежба притиска, ова е хром сместен пролет дека се враќа на quill до врвот откако ќе се заврши за дупчење.Се користи за сите видови на правосмукалка серпентина пролет, волумен цевка серпентина пролет, појасот серпентина пролет.Опис на Spanish19 pulgadas largo de 19 мм де ancho Restablecimiento automático Taladro Prensa де alimentación Alimentación де ла canilla Retorno del muelle helicoidal Gris Nombre del producto : Broca де prensa де perforación; Contenido del paquete : 1 x Muelle де prensa де perforación Material : Метал; Боја на директорот : Gris Peso : 186g Tamaño вкупно : 65 x 19 мм / 2.6' 'x 0.7' '(D * T) Longitud вкупно : 19' '.

Декларирани својства

Најдобри предлози