• Ново
Полначот Симпатична Автомобил Цртан филм Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел Адаптер

Полначот Симпатична Автомобил Цртан филм Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна

DEN 599.52
Залиха

Износ

(Бара изборен QC3. -Тоа може да биде наполнета кога постои мобилен телефон случај, препорачливо е дека дебелината на мобилен телефон случај е ≤3мм. -Метални производи, како што се кредитни картички, магнети, рачки, итн.0 ѕид полнач за брзо полнење).Answer : ___________________________ Note : -Овој производ не содржи QC3.

Декларирани својства

Најдобри предлози