• Ново
HiYi 51pcs Автомобил Paintless Дент Поправка Колекции Дент Слајд Чекан Дент Lifter Поп Дент Мост Puller 24pcs Различни Големина Јазичиња Лепак Пиштол Лепак Стапови Автомобил Тело О?

HiYi 51pcs Автомобил Paintless Дент Поправка Колекции Дент Слајд Чекан Дент Lifter Поп Дент Мост Puller 24pcs

DEN 1727.76
Залиха

Износ

Се РАБОТИ ЗА СТАРТЕР - Лесно да се контролираат ,секој може да се отстрани дент со себе.ЖИВОТНАТА средина - Печење-лак-слободен дент поправка, нема штета боја, брзо, пари за заштеда, и животната средина.КОРИСТИ ШИРОКО -Погоден за дент на сите видови на рамни метални ,како што површината на автомобилот метална плоча и машина за перење е метална плоча.ПРОФЕСИОНАЛНИ ЗАВЕРЕНА - Секоја алатка е внимателно проверени и сертифицирани за Rockwell Цврстина.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ -Алатки се направени од повеќе видови на Нерѓосувачки челик.Калено висока јаглерод од не ' Рѓосувачки челици и стандардните нерѓосувачки челик се користи во зависност од дизајнот на одредена алатка.

Декларирани својства

Најдобри предлози