• Ново
NLLSHGJ Жените Патот Трчање на Отворено Мрежа Солидна Боја Спортски Чевли Работи Дише Салата Работа Чевли Патики

NLLSHGJ Жените Патот Трчање на Отворено Мрежа Солидна Боја Спортски Чевли Работи Дише Салата Работа Чевли Патики

DEN 1076.88
Залиха

Износ

Не shoelaces и високо еластична бенд направете го тоа лесно да ги вклучи и исклучи.Брзина искуство на овие салата чевли се лесни, брзи и рационални, додавање на дополнителна брзина на вашиот чекор!Не се Лизга : Ефикасно намалување на амортизирање сила и да се обезбеди доволно триење, контрола на единствена е толку добар, обезбедува сигурен стабилност дека не постои начин да се лизга на било која површина.Bionic дизајн одговара на вашите нозе удобно додека чевли лесни заштедува енергија, дури и по земајќи ги илјадници чекори.Се лизга за вклучување/исклучување : Жените се лизга на патики со еластична ткаенината, лесно наклонети и исклучување, ако мразат, да се врзуваат и симнете вашите чевли.УДОБЕН, ЛЕСНО ДА се ЗЕМЕ & ИСКЛУЧУВАЊЕ : Нема shoelaces и високо еластична бенд направете го тоа лесно да ги вклучи и исклучи.Удобно и Светлина : Лесни работи одење чевли за жени!Супер удобен Мемориска пена, тапацир, се чувствувам како одење на облак.Лесно да се кандидира за долго растојание, комфор за удобно дена,stanidng, кои работат во текот на целиот ден долго или не тон на одење.На shoelace го прави овој повик патики прилагодливи за вашите нозе.На поместена јака со мека обвивка може да се спречи мелење нозе.Шок Доказ : Амортизирање ја апсорбира влијанието на сила во движење, за неверојатна чекор-во чувствуваат и заштита за колената и нозете.На shoelace го прави овој повик патики прилагодливи за вашите нозе.Ќе бидете пријатно изненадени од тоа колку е флексибилна, но трајни горниот материјал е. [Карактеристики]Круг Пети,Чипка-Up,Рамна,Цврста Боја за Печатење, Еластична отвор за лесно да се лизга и полетување,Не се лизга СТП единствена.

Декларирани својства

Најдобри предлози