• Ново
YUXIwang Зголемувачот 3D Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Свитлива 5.5 инчен Заградата Засилувач HD Видео лупа Гледате 3D Филмови Phone Држач (Боја : Црна)

YUXIwang Зголемувачот 3D Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Свитлива 5.5 инчен Заградата Засилувач HD Видео

DEN 276.00
Залиха

Износ

Функција : .Ви благодариме!2.Чување на екранот зголемување 2-3 пати.Ви благодариме!.Спецификација : Предмет : Ф1 мобилен телефон екран amplifier Material : рамка : ABS, леќа : PVCColor : Црна, White Size : рамка 18.5 инчен Заградата Виткање Телефон Носителот паметен Телефон Засилувач.Нашата цел е задоволството на клиентите!Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.63"; Леќа 17.Пакети : 1 x 3 D Виткање Мобилен Телефон Екран Зголемувачот.Со оптичка технологија, сликата во мобилниот телефон може да се зголемува за 1.Ви благодариме!Направени од високо квалитетни материјали, безбедно и издржливи.3 D Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Проширување Стојат Филм Видео Количка за Десктоп 5.Под нормални околности, тоа е погоден за мобилни телефони под 5.Мали и преносливо, лесен за носење, погоден за различни прилики - затворен, кампување, на патот, слободното време итн.Нашата цел е задоволството на клиентите!Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Item:
F1 mobile phone screen amplifier
Material:
frame
Color:
Black, White
Size:
frame 18.3x14.3cm/7.2x5.63''; Lens 17.5x12cm/6.89x4.72''
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Packages:
1 x 3D Folding Mobile Phone Screen Magnifier :

Најдобри предлози