• Ново
huanyudaeroy 10X Monocular Стакло Зголемувачот Види Накит Поправка Алатки Loupe Леќа

huanyudaeroy 10X Monocular Стакло Зголемувачот Види Накит Поправка Алатки Loupe Леќа

DEN 1845.60
Залиха

Износ

100% сосема нов и висок квалитет.Окото менгеме magnifiers се користи главно за да се види поправки, ликовна уметност и занаети операција.Тоа се прави на двојно стакло леќа, и тоа е лесен во тежина, висока во зголемување, добро владеење и транспарентност е во силна отпорност.Боја : црна.Материјал : пластични + стакло.Зголемување : 10 X. 100% сосема нов и висок квалитет.Опис : око менгеме magnifiers се користи главно за да се види поправки, ликовна уметност и занаети операција.Тоа се прави на двојно стакло леќа, и тоа е лесен во тежина, висока во зголемување, добро владеење и транспарентност е во силна отпорност.Спецификација : Боја : црна Материјал : пластични + стакло Зголемување : 10 X Големина : 3.1 cm/1.22" × 2.7 cm/1.06" × 3.6 cm/1.42" Количина : 1pc Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 × Зголемувачот.

Декларирани својства

Color:
black
Material:
plastic + glass
Magnification:
10X
Size:
3.1cm/1.22 × 2.7cm/1.06 × 3.6cm/1.42
Quantity:
1pc
Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes:
1 × Magnifier :

Најдобри предлози