• Ново
JUSTDOLIFE Бебе Мобилни Креветчето Таванот Виси Играчка Месечината Ѕвезда Дрво бебе соба Декорација за Новороденче

JUSTDOLIFE Бебе Мобилни Креветчето Таванот Виси Играчка Месечината Ѕвезда Дрво бебе соба Декорација за Новороденче

DEN 263.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Примена : Ова виси украс е совршена декорација за дневна соба, спална соба, бебе соба соба, итн.Употреба : Чувајте бебе да се смири и да им помогне на вашето бебе лесно да заспие.Како подарок Се : виси украс може да биде совршен подарок за вашите пријатели и семејства.Материјал : Направен од чувствува материјал, квалитетни и издржливи.Големина на : W*H : 26*57cm(10.24*22.44 во).Боја : Multicolor Материјал : се Чувствува Големина : W*H : 26*57cm(10.24*22.44 во) Пакетот Вклучува : 1 x Украс answer : ___________________________ Note : - Пакетот вклучува само украс. - Ве молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег. - Не може да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози