• Ново
5pk Maxell SR920SW SR69 SR920 371 Сребро Оксид Види Батерија

5pk Maxell SR920SW SR69 SR920 371 Сребро Оксид Види Батерија

DEN 131.76
Залиха

Износ

Maxell 371 Батеријата Сребро Оксид.Висок Квалитет На Батеријата. 5 Батериите во Пакет. 5 пак Maxell SR920 SW Сребро Оксид Види Батерија 1.55 V 371. Ова е "ШВ" висока потрошувачка на батеријата.Висока Потрошувачка батерии се за апликации со континуирано, ниска потрошувачка на енергија и/или повремени висок врв струи : Аналогни и дигитални часовници со екстра функции (осветлување, аларм), џеб калкулатори, електронски игри, камери итн.На 371, или SR920 SW, е популарна Сребро-Оксид клетки најчесто се користат во рачни часовници, со рок на траење од 5+ години.Високата потрошувачка еквивалент на оваа ќелија, на 370 (или SR920 W), може да биде заменет за ниска потрошувачка 371 без дополнителни трошоци.Исто така Познато и Како : 1171 SO, 1188 SO, 171 370, 280-31, 280-51, 30, 370, 371, 371 BP, 371 A, 371 B, 371 L, 537, 605, AG6, B370 H, CX69 GP71 S21, D 371, D370, D370/371, D371, D371/370, GP371, LR69, LR920, LR920 W, Р 370/36, Р 371/30, RW 315, RW 415, RW315, S18, S18 1171 SO, S21, S921 E, SB-НА, SB-AW, SB-BN, SP370, SP371, СР 69, СР 920 W, SR69, SR920, SR920 SW, SR920 SW/W, SR920 W, SR920 W/SW, SR921, TR920 SW, TR920 W, V370, V371, Z.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц