• Ново
NBWDY Безжична 4-Копче за RF Rmote RGB Контролер DC 12V Водоотпорен Флеш Мазна Исчезнат Strobe Функција на Универзал за RGB Неонски Мотор LED Светло Колекции,ПРЕДВОДЕНА Рок Светлин?

NBWDY Безжична 4-Копче за RF Rmote RGB Контролер DC 12V Водоотпорен Флеш Мазна Исчезнат Strobe Функција на

DEN 454.80
Залиха

Износ

Опис : RF далечински контролер земе advanced micro-единица за контрола на делови, тоа е широко се користи за LED Мотоцикл светлина, LED автомобилот светлина, LED АТВ автомобил светлина, тоа Може да се врши jumpy се менува, постепено се менува, strobe флеш итн.5 cm приемник. 【Лесно Да се Инсталира】RGB 4pin женски конектор,само игра и да ја приклучокот.Тоа е спремен за употреба и има 5 ampere серија осигурач со кабелот за напојување и пред-жици. ★★ 100% замена или рефундирање е достапно ако постои било каков проблем со производот себе.

Декларирани својства

Најдобри предлози